Skip to main content

Aanpassen sjabloon Audit

  • October 7, 2025
  • 2 reacties
  • 19 Bekeken

Forum|alt.badge.img+6

Wij willen vanuit de module Audit bij een bevinding een verbeterflow starten. Echter bij een non conformiteit moet ook de oorzaak en omvang bepaald worden. In onze verbeterflow zit dit niet ingebouwd en willen we ook liever niet, om het zuiver te houden. Nou lijkt het mij handig dat dit dit direct bij de bevinding gedaan wordt. Echter de mogelijkheden om een auditsjabloon aan te passen zijn beperkt. Er kunnen geen velden worden toegevoegd. Heeft Zenya hier ideeën over of hebben andere gebruikers tips voor ons?

2 reacties

Cindy Segers
  • Zenya Product Specialist
  • 589 reacties
  • October 20, 2025

Hallo ​@ohampsi 

Voor het toevoegen van eigen velden aan een auditsjabloon bestaat volgend idee waar je op kunt stemmen of een reactie aan toe kunt voegen.

 


Forum|alt.badge.img+6
  • Auteur
  • Allesweter
  • 84 reacties
  • November 6, 2025

Fijn dat er meer mogelijkheden komen om het auditsjabloon in te richten. Mijn opmerking / vraag betreft echter niet het auditsjabloon maar het bevindingensjabloon, je moet per bevinding de oorzaak en omvang bepalen en dit ergens vastleggen. Sorry, ik zie dat ik het zelf verkeerd heb benoemd. Maar kun je iets zeggen over het zelf kunnen instellen van het sjabloon voor bevindingen?

groet, Odette