Skip to main content
Beantwoord

Vragen over het Compliance overzicht

  • April 6, 2026
  • 2 reacties
  • 10 Bekeken

Forum|alt.badge.img

Ik heb twee vragen over het compliance overzicht.

1/ In het onderstaande voorbeeld zijn er 4 score velden ingericht. Elke nieuwe of gewijzigde wetgeving wordt beoordeeld. Vanaf het moment dat er een score is toegewezen wordt die als geëvalueerd beschouwd. Ik zou in het procentueel overzicht liever de % split tussen de verschillende scores zien.

2/ Een tweede vraag is of er een mogelijk is om voor een kaderitem de score terug op “niet geëvalueerd” te zetten, want dat is wel relevant, het kan gebeuren dat de wetgeving is gewijzigd waardoor die status op “niet geëvalueerd” moet gezet worden. In dit geval zetten we de score opnieuw op “niet beoordeeld” maar dit geeft dan niet het correcte beeld in de % widget cellen geëvalueerd (zie vraag 1)

 

Jan Thienpont

Antwoord op het topic Cindy Segers

Hallo ​@janthienpont 

Jouw eerste vraag betreft een wens voor het dashboard. Zou je daar een nieuw idee voor toe willen voegen?

Jouw tweede vraag betreft een wens voor de evalutatie van compliance cellen. Zou je daar ook een nieuw idee voor toe willen voegen?

2 reacties

Cindy Segers
  • Zenya Product Specialist
  • Antwoord
  • April 13, 2026

Hallo ​@janthienpont 

Jouw eerste vraag betreft een wens voor het dashboard. Zou je daar een nieuw idee voor toe willen voegen?

Jouw tweede vraag betreft een wens voor de evalutatie van compliance cellen. Zou je daar ook een nieuw idee voor toe willen voegen?


Forum|alt.badge.img
  • Auteur
  • Ontdekker
  • April 19, 2026

Dag Cindy,

Sorry voor het late antwoord, ik was even off line.


Ik ben nog niet zo intensief bezig met Zenya, en de vraag was eigenlijk of dit mogelijk is in de huidige omgeving?

Indien niet dan zou dat toch moeten opgelost kunnen worden. Op dit moment geeft het dashboard niet veel toegevoegde waarde voor ons.

De tweede vraag is redelijk belangrijk en fundamenteel, vele wettelijke bepalingen wijzigen doorheen de tijd en aangezien de kader items verwijzen naar geconsolideerde wetgeving (anders is een dergelijke tool niet werkbaar) moet de status kunnen aangepast worden naar “niet beoordeeld” ingeval de geconsolideerde wetgeving wijzigt.

Grt

Jan