Skip to main content

Coordinatoren van onze meldingstypen gebruiken soms de optie email sturen vanuit de Extra opties om communicatie op te starten met de melder. De melder krijgt dan de mail vanuit no-reply en heeft vaak niet door dat het van de coordinator komt en kan er ook niet op antwoorden. Mijn advies is aan de coordinatoren om de mail vanuit eigen outlook te sturen en deze communicatie dan toe te voegen. Toch lijkt dit wel wat omslachtig. Is er een mogelijkheid om het verzendadres aan te passen? En hoe wordt dit email versturen vanuit Extra info gebruikt door jullie als er niet op gereageerd kan worden?

Alvast dank!

Elke

Hallo Elke,

Je zou erover kunnen nadenken om dit in de vorm van een actieformulier te doen.

De coördinator kan in zijn/haar formulier aangeven dat er contact opgenomen moet worden met de melder. Vervolgens maak je één of meer velden aan waarbij de coördinator enkele details kan toe te voegen aan deze actie. Wanneer de coördinator klaar is dan zorg je ervoor dat er een faseovergang kan plaatsvinden (al dan niet automatisch). Hier zijn vele manieren voor.

Deze faseovergang zorgt vervolgens dat er een actie wordt aangemaakt voor de melder waarbij de melder in zijn actieformulier alle details kan teruglezen in alleen lezen velden. Onderaan het formulier kan de melder een reactie typen. Wanneer de melder klaar is met zijn actie krijgt de coördinator direct een bericht door de automatische statusovergang bij “Aantal openstaande acties = 0”.

Alle communicatie is gewaarborgd en iedereen weet waar hij/zij aan toe is.

Mocht je vragen hebben over hoe dit technisch in te richten, laat dan maar weten 🙂.

 

Groet,

Kees

 


Reageer