Skip to main content
Vraag

Hoe melding maken vanuit een andere toepassing met doorgeven van context?

  • June 30, 2020
  • 3 reacties
  • 93 Bekeken

Forum|alt.badge.img

We zouden graag een melding kunnen maken vanuit ons EPD waarbij de gegevens van de patient meegegeven wordt zodat de gebruiker de patientgegevens niet moet overtypen.

is dit mogelijk?

3 reacties

Koen Sterken
  • Zenya Product Owner
  • July 1, 2020

Hoi @echoppinet, welkom op de community!

Hiervoor zijn zeker mogelijkheden, al hangt het wel af welk EPD er gebruikt wordt. Meer informatie hierover vind je in dit topic.


Forum|alt.badge.img
  • Auteur
  • Starter
  • August 21, 2020

hallo, bedankt voor de info, maar ik zoek een context koppeling en geen hl7 koppeling.

we gebruiken het KWS van Leuven, en zouden graag kunnen doorklikken vanuit een patient naar het meldformulier, waarbij de aanlognaam van de gebruiker meegegeven wordt en naam voornaam patient. als parameter bijv : http://ivimmelding.aspx?aanlognaam=&patientnaam=&patientvoornaam=

is dit mogelijk?


Inge Kuijpers
  • Zenya Product Specialist
  • August 27, 2020

Hoi @echoppinet,

Mijn collega @Pieter De Smet zal contact met jullie opnemen om jullie wensen te bespreken en dan te kijken wat we voor jullie kunnen betekenen.