Skip to main content
Vraag

Mail sturen naar leidinggevende van de eigenaar bij overschrijding van de deadline op de status

  • nov 29, 2021 11:14 a.m. UTC
  • 3 reacties
  • 61 Bekeken

Forum|alt.badge.img+5

Graag willen we een actie bij overschrijden van de deadline van de status.

Nu zijn er 2 mogelijkheden mail sturen naar eigenaar en mail sturen naar een vooraf geselecteerde ontvanger. Bestaat er ook de mogelijkheid om bij Actie herhalen de mail te sturen naar de leidinggevende van de eigenaar?

Zo ja, hoe doe ik dat?

 

 

3 reacties

  • Zenya Product Specialist
  • nov 30, 2021 7:02 a.m. UTC

Hoi @Sigrid,

Je kunt die mail alleen sturen naar de eigenaar of naar een vooraf gekozen e-mailadres, dat is dan altijd hetzelfde adres.


Forum|alt.badge.img+5
  • Auteur
  • Ervaren Conversator
  • nov 30, 2021 7:23 a.m. UTC

Jammer, bestaat er een andere mogelijkheid om leidinggevende actief te informeren bij overschrijding van deadlines.

 

 


  • Niet actieve gebruiker
  • jan 14, 2022 9:47 a.m. UTC

Hallo @Sigrid,

 

De eerdere opties hier al gegeven zijn, o.a. door jou zelf, zijn de ‘standaard’ opties in een meldingstype in FLOW. Echter kunnen mails ook verzonden worden middels de workflow en wellicht is er ruimte in jullie ingerichte workflow voor deze vraag.
Ik heb begrepen dat er een collega van mij jullie momenteel adviseert. Heb je deze vraag al eens aan haar gesteld?