Skip to main content
Vraag

Weblinks in Search App?

  • June 8, 2021
  • 4 reacties
  • 112 Bekeken

Forum|alt.badge.img+3

In iProva hebben we een paar links naar websites. Die zijn niet terug te vinden in de iProva Search App. Hoe regelen we dat ze ook in de app te vinden zijn?

4 reacties

Inge Kuijpers
  • Zenya Product Specialist
  • June 14, 2021

Hoi @j.schilder,

Welke links bedoel je precies?


Forum|alt.badge.img+3
  • Auteur
  • Leergierige
  • June 14, 2021

Hallo,

Het gaat over links naar websites. Zoals de KLEM - Wet- en regelgeving hieronder. Dit is een screenshot van ons Zenya Doc omgeving. In de search app zien we de link niet. 

 


Inge Kuijpers
  • Zenya Product Specialist
  • June 14, 2021

Zo te zien heb je deze links toegevoegd aan een verzameling die je gebruikt op je portaal. Het zijn geen documenten. De Search App toont alleen documenten. Andere inhoud uit verzamelingen zoals bijvoorbeeld meldformulieren, kaarten en verwijzingen naar websites vind je daar niet terug.


Els Lowette
Forum|alt.badge.img+7

@j.schilder Misschien een TIP Je kan een document aanmaken voor de Search App bv. Interactief document of HTML document en daarin de linken naar de Websites opnemen.

Deze linken naar Webpagina’s werken dan wel vanuit dit document via de Search App.