Skip to main content

Voor de aanmelding van een bijeenkomst gaan wij een korte vragenlijst inzetten. Kan er ergens een maximum ingesteld worden omdat er 80 personen in de zaal kunnen?

Of moet je handmatig tellen hoeveel aanmelding er binnen zijn?

Groetjes Diana 

Hi ​@Diana,

Bij een vragenlijst onderzoek kun je wel aangeven dat er 'X’ aantal vragenlijsten ingevuld dient te worden.
Echter kunnen de invullers (actienemer) deze dan allemaal zien inzien en eventueel bewerken, dat wil je hier voorkomen.
Er zal dus gekeken moeten worden hoeveel vragenlijsten er zijn ingevuld.


@Erik F 

Het is inderdaad een extern vragenlijstonderzoek. Maar waar stel je dat dan in dan kan ik eens testen wat men ziet of kan?

Groet Diana 


Hoi Diana,

Het aantal in te vullen vragenlijsten kun je alleen instellen als je een vragenlijstonderzoek voor externen laat invullen door een gebruiker met een Zenya-account. Dat lijkt voor jouw scenario niet het geval.

Je zult dan inderdaad zelf het aantal aanmeldingen moeten tellen.


Reageer