Hallo,
Ik wil een stuk tekst vervangen in meerdere documenten.
Is er een limiet aan het aantal woorden die vervangen kunnen worden?
Groet Marianne
Hallo,
Ik wil een stuk tekst vervangen in meerdere documenten.
Is er een limiet aan het aantal woorden die vervangen kunnen worden?
Groet Marianne
Antwoord op het topic Chaim Leunissen
Hoi
Op grond van het gegeven dat je tijdens het "zoeken & vervangen” effectief een zoekactie uitvoert op het woord/de woorden die je wil vervangen, is het wellicht verstandig om dit niet in 1x over alle documenten ineens uit te voeren.
De "zoeken & vervangen”-optie biedt mogelijkheden om deze actie in delen uit te voeren, bijvoorbeeld eerst voor documenten in een bepaalde map (incl, submappen)
Je kunt er ook voor kiezen om alleen documenten die aan een of meer filterregels voldoen te wijzigen. Dit is handig als je weet dat een bepaalde tekst alleen in specifieke documenten voorkomt.
Verder is er ons geen grens bekend, maar dat wil niet zeggen dat er geen grens is. Veel hangt af van de hoeveelheid documenten die doorzocht moet worden én door het aantal wijzigingen dat aangebracht dient te worden.
Tot slot: als je langere teksten gaat zoeken en vervangen, dan neem je variaties op die tekst niet mee...
Heb je al een account? Log in
Nog geen lid van de community? Maak hier een account aan
Enter your E-mail address. We'll send you an e-mail with instructions to reset your password.